Корзина
80 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Пока конкуренты загорают занимаем места в ТОПе ...Записаться на июль
+38 (067) 772 93 86
Контакты
Копирайтинговое агентство "Weblana"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380677729386
Светлана Пугач
УкраинаВинницкая областьВинницаРаботаем онлайн
Lana000111 (всегда на связи)
+380677729386 (всегда на связи)
+380677729386 (всегда на связи)

Аспекти просування – українською: психологія контекстних оголошень Google AdWords

Аспекти просування – українською: психологія контекстних оголошень Google AdWords

Досліджуючи пошукову видачу Google, середньостатистичний користувач зупиняє погляд на рекламному оголошенні менш, ніж на секунду. Саме цей час дається, щоб привернути увагу. Ми пропонуємо покрокову стратегію боротьби за клієнта довжиною в секунду


Контекстна реклама ― хто наш клієнт?


Власники сайтів знаходять свого покупця, грамотно підібравши ключові слова і мінус-слова. При цьому важливо розуміти хто сидить по той бік екрану, і направляти його за потрібним саме нам шляхом. Тому спочатку слід визначити свою цільову аудиторію, щоб надалі знати її статус, переваги, «читати» поведінку і правильно взаємодіяти з нею. Ми повинні знати потреби клієнта, які задовольняє товар (послуга) нашого сайту, якого ефекту замовник очікує, купуючи той чи інший товар (послугу).


Нам необхідно розмовляти з клієнтом однією мовою, так, наприклад, при пошуку бензинової пили більшість людей будуть шукати «болгарку», що й треба відобразити в оголошенні. Майстер Петрович, який працює з інструментом кожен день, називає даний товар скорочено ― «УШМ». У разі продажу висококласних, професійних і дорогих інструментів, ми розуміємо, що швидше за все клієнт попередньо детально і докладно вивчив товар, тому буде використовувати професійний термін «кутова шліфувальна машина» або «кутова шліфмашина».


Поширена думка, що людина повністю контролює прийняті рішення, проте це скоріше ілюзія, викликана готовністю приймати бажане за дійсне. Насправді, для більшості, мислення ― досить непростий і не завжди приємний процес, тому наша мета ― запропонувати в своєму оголошенні варіант, що дозволяє не замислюватися. Рекламне оголошення має бути лаконічним, змістовним і при цьому кричати клієнту: «Краща пропозиція! Поквапся! Купуй у нас! »


З чого почнемо?


Перед складанням оголошення корисно буде побачити, чим «дихають» конкуренти, вивчивши рекламні оголошення в ніші. Це дозволить використовувати їх слабкі місця і виділитися своєю оригінальністю (якщо всі конкуренти пропонують гарантію і знижку, то краще сфокусуватися на інших перевагах).


Для підвищення своїх шансів на успіх, слід попрацювати над привабливістю оголошення і тим самим збільшити час зорового контакту ― в обов'язковому порядку додаємо розширення оголошень (номери телефонів, адреси, додаткові посилання, уточнення, у видимому URL прописуємо рекламовану категорії).


Яким буде заголовок


Більшість користувачів інтернету при виборі необхідного посилання в результатах видачі Google читають лише заголовок оголошення, тому його вдалий вибір може зумовити успішність кампанії. На практиці, найбільшу кликабельність приносять оголошення з наступними сполученнями: ключове слово + місто (при місцевому значенні кампанії), ключове слово + ціна, ключове слово + перевага (додавання слів «... дешево», «акція на ...» та ін.). Google AdWords дозволяє піти на невелику хитрість і використовувати динамічну вставку ключових слів (наприклад, {Ключове слово: Болгарка Харків}), яка підставляє в заголовок точну відповідність запиту користувача (у разі перевищення кількості допустимих знаків, в заголовок підставляється текст за умовчанням, в нашому випадку ― «Болгарка Харків»).


Як зацікавити потенційного клієнта – копірайтинг оголошень


У тілі оголошення обов'язково приведіть переконливі аргументи на користь саме вашого товару (послуги). Вказівка ​​вартості товару (послуги) або хоча б ціновий діапазон збільшить довіру клієнта до оголошення, а також відсіє споживачів, не готових платити дану ціну. Крім того, будь-які цифри в тексті ― розмір, термін гарантії або кількість успішно виконаних проектів, підвищать лояльність користувача. Цікаво, що цифри наше мислення сприймає в 2 рази швидше, ніж слова, і навіть при прочитанні одного заголовка, свідомість зафіксує його і підігріє інтерес. Якщо вам складно самостійно створити текст контекстного оголошення – закажіть копірайтинг контекстної реклами у нас.


Допоможіть клієнту зважитися на потрібну вам дію, якщо він ще не впевнений в її необхідності. Для цього найкраще підійде вказівка на наявність гарантії. Можливість передумати, підштовхує нас до прийняття рішення про покупку. Людина не повинна зважувати всі за і проти зараз, гарантійні зобов'язання дозволяють «спробувати» товар, а потім вирішувати. З великою часткою ймовірності він не поверне товар, коли вже стане його власником. Крім того гарантія підсвідомо вказує на надійність товару, на впевненість у ньому компанії-продавця.


Підстьобнути клієнта до переходу по вашій об'яві може таймер зворотного відліку, який говорить про закінчення пропозиції через кілька днів.


Додамо емоційності


Постарайтеся надати рекламі позитивний емоційний фон, використовуючи описові прикметники, при цьому намагаючись уникати двозначності («Наші ціни здивують вас») ― вони залишають більше запитань, ніж дають відповідей.

 

Описові слова повинні асоціюватися з кращими характеристиками товару, наприклад недоречно рекламувати «красиву кутову шліфмашинку» або «довговічні одноразові рукавички».


Завершувати оголошення повинне спонукання до дії ― підштовхніть потенційного клієнта до активності, що не дозвольте відкласти ухвалення рішення на потім. Простим додаванням закликів «Купуйте!», «Реєструйтеся!», «Замовляйте!» Або «Дзвоніть!», ви збільшите відсоток конверсій на сайті.

 

Google AdWords дозволяє один раз в оголошенні використовувати знак оклику і оптимальніше всього поставити його саме після заклику до дії. Крім мотивації, заклик дозволяє персоналізувати рекламу і створити щось більше, ніж рекламне оголошення ― особисту рекомендацію, як задовольнити потребу клієнта.


І останнє:


Існує один нюанс, на який майже ніхто не звертає уваги ― при рекламі брендових товарів не варто використовувати, на перший погляд приємні кожному оку, слова «Знижка», «Розпродаж». Помічаючи товар зі знижкою, клієнт інстинктивно припускає, що його якість гірша, ніж у товару за повну ціну, або він погано продається, ― а далі думка починає визначати його ставлення. Для брендових товарів правильніше використовувати «Акції».
 
Розглянувши психологію покупця, не варто забувати, що і упорядник оголошень є такою ж людиною зі своєю суб'єктивною думкою. Люди часто думають, що їхня точка зору відображає середньостатистичне думка, але реальність показує хибність цих суджень. Використовуйте тестування для коригування та оптимізації своїх оголошень, тільки так можна побачити повну і достовірну картину переваг клієнтів.

 

Якщо ви забажаєте просувати сайт не тільки з допомогою контекстної реклами, а й через органічне просування, радимо почитати статтю нанашому сайті:

Органическое продвижение сайта – актуальный путь к успеху

 

facebook twitter

Копирайтинговое агентство "Веблана"

Другие статьи